• Navigator
 • Partneři

Partneři

Naše mulitioborová konference může být úspěšná také díky podpoře a spolupráci našich firemních partnerů. Díky jejich vstřícnosti jsme schopni poskytnout nejlepší zážitek účastníkům i přednášejícím. Tímto chceme vyjádřit velké poděkování všem firemním partnerům za jejich podporu a přispění k úspěchu celé konference. Těšíme na další spolupráci a věříme, že i v budoucnu budou našimi důležitými partnery.
Hartman

LansinohPomoc a podpora maminek před porodem, během šestinedělí a kojení.

Přinášíme vysokou kvalitu nebo na zdraví a pohodlí každé mámy záleží.

Ve spolupráci se zdravotníky pomáháme maminkám s kojením již téměř 40 let a nově i s usnadněním porodu a zotavování po porodu během šestinedělí.
Medela

Aniball


PRO PŘEDPORODNÍ PŘÍPRAVU, PREVENCI PORANĚNÍ HRÁZE A STRESOVÉ INKONTINENCE MOČI


Slouží k rozpoznání aktivace a uvědomění relaxace svalů pánevního dna


V rámci předporodní přípravy:

 • účinným způsobem napomáhá nácviku vědomého uvolnění pánevního dna v kontextu s dechem, bez násilného tlačení,

 • umožňuje vyzkoušení nejvhodnější porodní polohy, pocitu tlaku,

 • podporuje intuici a spontánní vypuzování.


Používá se od ukončeného 36. týdne těhotenství, cca 15 – 30 minut denně. Výsledkem cvičení může být připravenost na porod, usnadnění II. doby porodní a snížení rizika poranění hráze.


Důsledné používání pomůcky po šestinedělí pozitivně přispívá k obnovení správné funkce pánevního dna a prevenci stresové inkontinence moči.


Čtěte pečlivě návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání zdravotnického prostředku.


https://www.aniball.czFITNESS CLINIC


Jsme moderně vybavené fyziofitness poskytující komplexní služby pod dohledem zkušených profesionálů. Na prvním místě je pro nás zdraví a spokojenost našich klientů.


Zároveň jsme první zařízení svého druhu v ČR, které nabízí své ucelené služby i ženám, které chtějí otěhotnět, těhotným a maminkám po porodu. Těšit se u nás můžete na příjemnou atmosféru, rodinné prostředí a vstřícný přístup.


Kromě toho se také snažíme o propojení se zdravotnickým sektorem (např. ortopedie, neurologie porodnictví, gynekologie, pediatrie, atd.) v rámci péče o klienta před operací a po následném propuštění z nemocnice.


A jaké všechny služby u nás naleznete?


 • fitness

 • skupinové lekce

 • diagnostiku a měření na Inbody

 • FITMOM babies&kids

 • osobní tréninky a fyziocare

 • výživové poradenství

 • masáže

 • psychoterapii

 • dětský koutek


Našim cílem je nejen podporovat zdraví našich klientů, ale také radost z pohybu a navrátit pravidelný, přirozený pohyb zpět do našich životů.


Těšíme se na vás.


Nobilis

Přírodní aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia nabízí již od roku 1994 výjimečnou péči s blahodárnými účinky éterických olejů. Tyto mocné esence siličnatých rostlin v sobě ukrývají hlubokou sílu a energii, která je zachycena spojením tradiční metody destilace vodní párou a přírodních živlů ohně, vody, země a páry. Díky tomu kosmetické produkty Nobilis Tilia pečují celostně o krásu i tělesné a psychické zdraví člověka. Láska k přírodě, ruční výroba v krajině Českého Švýcarska a mnohaletá praxe předních odborníků na aromaterapii v Čechách se zrcadlí v kosmetice té nejvyšší kvality, jež poskytuje péči celé rodině.


Medela


VAVASpolečnost VAVA.eu s.r.o. už více jak 20 let dováží do České republiky zdravotnické prostředky ze zemí EU a USA, které dodáváme složkám integrovaného záchranného systému. Jsme autorizovanými dovozci prostředků první pomoci při popáleninách Water-jel, vybavení pro záchranáře značky PAX, hypotermických přikrývek pro transport novorozenců Baby Wrap značky CVN Medical Solutions aj.


V roce 2022 jsme se stali partnery společnosti BAP Medical z Nizozemí, která je specialistou v oboru následné péče o jizvy. Na konferenci Rodíme se chceme představit odborné veřejnosti speciální silikonovou terapii, která zahrnuje kromě silikonových gelů a různých variant náplastí také náplast Scarban C-Section, určenou pro ošetření jizvy po císařském řezu, a produktovou řadu medicínských hydratačních krémů značky ALHYDRAN.


Kombinace krému ALHYDRAN a náplasti Scarban C-Section zcela splňuje základní tři požadavky profesionální péče o jizvy: intenzívní hydratace + silikonová péče + ochrana před UV zářením díky SPF faktoru 50.


Vzhledem k četnosti porodu císařským řezem v České republice, je otázka následné péče o jizvu velmi aktuální i mezi odbornou veřejností. Protože každá jizva potřebuje profesionální péči…Weleda