1. lékařská fakulta Univerzita Karlova Praha Konference Rodíme se Praha 2024
zhani 17.06.2024

Odborné konference 1. LF UK

1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (1. LF UK) se věnuje také pořádání odborných konferencí a patří mezi lékařské fakulty s nejdelší tradicí ve vzdělávání lékařů. Jako novinku nabízíme možnost rozvíjet medicínské vzdělávání společně, v rámci fakultních konferencí, které si kladou za cíl poskytnout příležitost lékařům a dalším odborníkům ve zdravotnictví získat nové znalosti a přehled o nejnovějších trendech a výzkumech.

Konference jsou také důležitým místem pro diskusi a výměnu názorů mezi odborníky z různých oblastí. V neposlední řadě jsou odborné konference důležitou součástí vzdělávacího procesu na 1. LF UK, a pomáhají tak rozvíjet lékařské vzdělání a vůbec zdravotnictví v České republice.

Tým 1. LF UK

Organizace konference

Zuzana Haniková

zuzana.hanikova@lf1.cuni.cz

Dita Václavíková

dita.vaclavikova@lf1.cuni.cz

Doklady a platby

hospodarske@lf1.cuni.cz

počet zobrazení: 176 autor: josmart, poslední aktualizace: zhani, 17.06.2024
Hodnocení: Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.